меню
PМова: Рус Eng
8Резерв столиків
pдзвоніть:(044) 279 0215
pПозвонить нам!

О ресторане

ШОТЛАНДСЬКИЙ ДІМ-РЕСТОРАН "WHISKY CORNER"
Адреса: м. Київ, вул. Софіївська, 16/16
Телефон: +38 (044) 279 02 15, +38 (050) 480 38 03
Години роботи: з 12:00 до 24:00
Кухня: шотландська, європейська

ШОТЛАНДСЬКИЙ ДІМ-РЕСТОРАН "WHISKY CORNER" відкритий для всіх шанувальників односолодового шотландського віскі!

А також для тих, хто шукає новий смак і бажає дізнатися про самий дивовижний напій з багатою історією.

ШОТЛАНДСЬКИЙ ДІМ-РЕСТОРАН "WHISKY CORNER" - єдиний в Україні концептуальний ресторан віскі. Це більше, ніж ресторан, це шматочок Шотландії, в якому представлено понад 900 сортів віскі, які супроводжуються стравами традиційної шотландської кухні. Меню ретельно розроблялося Шеф-кухарем і господинею ресторану, оскільки поєднання віскі з їжею має велике значення. Готуючись до відкриття ресторану, власники продумали кожну деталь, щоб атмосфера була комфортною і затишною, теплою і радісною, щоб гості дійсно почували себе в Домі віскі як у власному домі.

Колекція віскі в ресторані постійно поповнюється і є найбільшою у східній Європі, в ній також можна знайти цікаві екземпляри з інших країн, наприклад Японії.

Отже, для знавців і шанувальників наш ресторан дає можливість випити віскі улюбленого сорту або спробувати щось новеньке, а ті, хто ще не знайом з цим напоєм - можуть його продегустувати, спираючись на знання і рекомендації сомельє.

Шотландці кажуть: «Немає людей, які не люблять віскі, є люди, які ще не знайшли свій сорт». Приходьте, шукайте, любіть і радійте життю!

До зустрічі в "Whisky Corner".