Про нас - Whisky Corner
Бронювання столу
En Ua Ru
Бронювання столу
Бронювання столу
ua

Шотландський дiм-ресторан

Whisky Corner

Шотландці кажуть: «Немає людей, які не люблять віскі, є люди, які ще не знайшли свій сорт». Приходьте, шукайте, любіть і радійте життю!

WHISKY CORNER - штаб-квартира Всеукраїнського Клубу шанувальників віскі імені Олексія Яковича Савченко. Завдяки цій неймовірній людині в Україні більше дізналися про віскі, традиції та нюанси його виробництва, полюбили культуру віскі. Наш ресторан теж з'явився з легкої руки Олексія Яковича. Він надихнув нас мрією про власне місце для Клубу - Шотландський дім. Місце, де буде так приємно дегустувати віскі, відкривати для себе нові кулінарні задоволення, слухати волинщика, пройнятися духом і атмосферою Шотландії та просто добре провести час із друзями.

В Whisky Corner

ми зібрали для Вас найбільшу колекцію віскі в Східній Європі - понад 900 зразків з Шотландії, Ірландії, США, Японії, Тайваню, Індії. Також представляємо власні ексклюзивні релізи віскі, які доступні тільки у нашому ресторані та на міжнародних фестивалях.

Засновники ресторану
Олексій та Ірина Савченко

Шотландський Дім-Ресторан “Whisky Corner” відкритий для всіх шанувальників односолодового шотландського віскі! А також для тих, хто шукає новий смак і бажає дізнатися найдивовижніший напій з багатою історією.

Колекція віскі в ресторані постійно поповнюється і є найбільшою у східній Європі, в ній також можна знайти цікаві екземпляри з інших країн, наприклад Японії.

Отже, для знавців і шанувальників наш ресторан дає можливість випити віскі улюбленого сорту або спробувати щось новеньке, а ті, хто ще не знайом з цим напоєм - можуть його продегустувати, спираючись на знання і рекомендації сомельє.

Шеф - сомельє
Олег Козловський

"Спілкування з людьми приносить духовне задоволення, усвідомлення того, що твоя тепла посмішка і щирість потрібні для створення приємної і теплої атмосфери навколо. Як приклад цього, вдячні гості ресторану віддають позитивну енергію і це - прекрасно".

Меню

/
Переглянути всі меню

Шеф - кухар
Ілля Ульянов

Смачна вишукана кухня — наша особлива пристрасть!
В нашому меню гармонійно поєднуються спадщина великих кулінарів минулого, сучасний стиль приготування та практики здорового харчування. У WHISKY CORNER ми раді запропонувати Вам аристократичні, креативні та дійсно корисні страви. Нам подобається тренд на відродження «забутих» продуктів — це традиційні для старої Європи овочі, благородні сири та, звичайно, екологічно чисті дика риба та м'ясо.

Забронюйте столик

на цікаву для Вас дату

Для бронювання більше ніж на 10 осіб або з будь-яких інших питань, телефонуйте нам за номером
+38 (050) 999 99 88

Спеціальні пропозиції

Vault_16 Delivery

Представляємо Вам PDF-каталог Vault_16 від Whisky Corner, в якому Ви знайдете віскі та вина побутилочно для доставки.

З питань вибору напоїв, а також для замовлення, Ви можете звернутися за тел.:
+38 050 480 380 4

Переглянути каталог

Карта віскі

США
Канада
Шотландія
Ірландія
Уельс
Франція
Швейцарія
Бельгія
Англія
Швеція
Грузія
Індія
Тайвань
Японія
Австралія

Керівник напрямку віскі
Олексій Островьский

Віскі - напій для тих, кому вже не все одно, що пити. Це як з кавою: є розчинна і натуральна, і те, і те называють кавою, але це зовсім різні речі. До історії віскі повинен хтось привести, інакше можна раз і назавжди відбити охоту до цього напою.
Важливо, щоб був хтось, хто почує вас, зрозуміє, що вам до смаку, і зможе підібрати правильний напій. Цим ми і займаємося в WHISKY CORNER. Це повноцінний ресторан, і його завдання - створити комфортні умови для входу у світ віскі й пошуку того, який сподобається саме вам.

Власні релізи віскі

Ресторан WHISKY CORNER є штаб-квартирою Всеукраїнського клубу шанувальників віскі ім. О. Я. Савченка, і тут представлено 24 унікальних власних релізів віскі, які були підготовлені до випуску спільно з експертами Клубу.

Замовленням і підготовкою спеціальних релізів в Клубі шанувальників віскі займаються більше 10 років. І якщо раніше це був відбір цікавих бочок і випуск релізів відбувався спільно з віскокурнею, то за останні 4 роки випущено 19 нових релізів самостійно, під брендом Всеукраїнського клубу шанувальників віскі.

Самостійні релізи дозволили нам здійснити ряд цікавих і сміливих експериментів по довитримці віскі. Ці роботи отримали високу оцінку не тільки у відвідувачів ресторану, а й визнання на фестивалі в Роттердамі в 2018 році, увійшовши в 9-ку кращих віскі з представлених на ньому. Спробувати цей віскі можна тільки в WHISKY CORNER.

Докладніше
БРОНЮВАННЯ СТОЛУ