Ідеї для подарунків - Whisky Corner
Бронювання столу
En Ua Ru
Бронювання столу
Бронювання столу
ua

Ідеї для подарунків

Whisky Corner

Власні релізи

Ресторан «WHISKY CORNER» є штаб-квартирою Всеукраїнського клубу шанувальників віскі ім. А Я. Савченко, і тут представлено 24 унікальних власних релізів віскі, які були підготовлені до випуску спільно з експертами клубу.

Замовленням і підготовкою спеціальних релізів в Клубі шанувальників віскі займаються більше 10 років.

І якщо раніше це був відбір цікавих бочок і випуск релізів відбувався спільно з віскокурнею, то за останні 4 роки випущено 19 нових релізів самостійно, під брендом Всеукраїнського клубу шанувальників віскі. Самостійні релізи дозволили нам здійснити ряд цікавих і сміливих експериментів по довитримці віскі. Ці роботи отримали високу оцінку не тільки у відвідувачів ресторану, а й визнання на фестивалі в Роттердамі в 2018 році, увійшовши в 9-ку кращих віскі з представлених на ньому. Спробувати цей віскі можна тільки в «WHISKY CORNER».Ресторан «WHISKY CORNER» є штаб-квартирою Всеукраїнського клубу шанувальників віскі ім. А Я. Савченко, і тут представлено 24 унікальних власних релізів віскі, які були підготовлені до випуску спільно з експертами клубу.

Подарункові сертифікати

Дорогі друзі, у Ваших близьких, друзів, колег скоро День Народження?!

І Ви не знаєте, що їм подарувати?

Ресторан Whisky Corner може допомогти Вам в цьому питанні!

У нас є «ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ», які можуть бути відмінним подарунком!! Сертифікати діють як депозит, суму якого визначаєте Ви, і близька Вам людина зможе в будь-який зручний для неї день прийти і насолодитися смачними стравами та віскі. У будь-якому випадку Ви подаруєте прекрасний відпочинок і задоволення тому, хто Вам дорогий!

Якщо Вам необхідно відправити подарунковий сертифікат Новою Поштою, напишіть в Коментарях, при оформленні замовлення.

1 000 грн
КУПИТИ

Персональна дегустація

Ви неодноразово дегустували віскі, але хотіли б розбиратися і розуміти цей елітний напій?

У ресторані Whisky Corner наші сомельє можуть провести для Вас персональну дегустацію, на якій Ви дізнаєтесь історію появи та становлення віскі, секрети виробництва та деякі прийоми виробників, а також навчитеся визначати його якість за ароматом, кольором, смаком та підказками на етикетках. І, звичайно ж, чудово проведете час!

Дегустація складається з 6-7 зразків віскі по 20 мл, і триває близько 1,5 години та оформлена подарунковим сертифікатом, який може бути гарним подарунком.

Дізнатися перелік напоїв кожного дегустаційного сертифікату.

Classic Malts of Scotland - 1 900 грн
КУПИТИ

Дегустаційні набори

Хочемо представити вам подарункові набори для дегустації віскі! У кожному з них по 6 пляшок (40 мл) різного віскі, підібраних особливими тематиками та брошура, яка проведе читача по всіх етапах дегустації, розповість про те, що об’єднує всі екземпляри, які їхні оргонолептичні характеристики, черговість дегустації та відчуття, які викликає кожен з них.

  1. 1. Classic Malts of Scotland – свого роду путівник куточками Шотландії. Кожний із напоїв, які входять до нього, мають унікальне, неповторне поєднання аромату та смаку, характерне для свого регіону.
  2. 2. Malts and Blends – це пізнання відмінності між Blended Scotch Whisky (купажованим шотландським віскі) та Single Malt Scotch Whisky (односолодовим шотландським віскі).
  3. 3. World’s Styles – даний набір покаже Вам, наскільки може бути різне або схоже віскі в різних куточках планети. У ньому представлене шотландське, ірландське, японське, американське та канадське віскі.
  4. 4. Вплив бочки на смак віскі. Частина 1. – Ми провели серію експериментів по вивченню впливу бочки на смак віскі. Такого ніхто не робив. У вас є унікальна можливість практично, а не теоретично, переконатись та зрозуміти, як різні бочки впливають на смак одного й того самого віскі.
  5. 5. Вплив бочки на смак віскі. Частина 2. – Друга частина нашого експерименту

Дізнатися перелік напоїв кожного дегустаційного набору.

Malts and Blends - 2 200 грн
КУПИТИ

Келихи для віскі Glencairn

Glencairn – офіційний келих для віскі.

За всю свою багаторічну історію віскі побачив все, крім того єдиного келиха, який би неодмінно асоціювався з цим всесвітньо улюбленим напоєм. Оскільки Шотландія завжди йшла в ногу з часом не дивно, що через деякий час, з’явилися келихи Glencairn. Основою їх дизайну стало вміле поєднання традиційних дегустаційних келихів, використовуваних майстрами купажу та світових цінителів і сучасних інноваційних технологій.

Їх унікальна та стильна форма була розроблена з однією єдиною метою: якомога точніше розкрити аромат напою – звужена горловина зосереджує в собі весь букет ароматів, широка частина келиха дозволяє вивчити колір напою в усіх його відтінках, а тюльпановидна форма ідеально лягає в будь-яку руку.

Час і зусилля, які були вкладені в розробку келихів Glencairn були винагороджені в 2006 році премією The Queen’s Award за новаторство!

Обсяг келиха – 175 мл.

Виробник: Glencairn Crystal Studio Ltd (Шотландія).

Переглянути всі варіанти келихів.

Якщо Вам необхідно відправити келихи Новою Поштою, а також вказати потрібну кількість келихів для оренди, напишіть в Коментарях, при оформленні.Glencairn – офіційний келих для віскі.

Glencairn без лого ресторану - 199 грн
КУПИТИ

Келихи для віскі Glencairn Copita

Даний келих використовується кращими винокурнями та лабораторіями виробництва віскі по всьому світу.

Glencairn Copita – підходить для дегустації віскі, коньяку та хересу.

Відомий майстер купажу шотландського віскі звернувся до засновника компанії Glencairn Crystal Реймонду Девідсону з проханням створити кришталевий келих без вмісту свинцю преміум-класу, який би міг оптимізувати аналіз віскі в лабораторіях при дистилеріях.

Ми створили цей кришталевий келих, щоб допомогти в проведенні аналізів; з більш довгою ніжкою, щоб спростити перевірку кольору, і вдосконаленою чашею для більш ефективного визначення всього спектра ароматів віскі.

Glencairn Copita тепер використовується дістіллеріями в усьому світі в якості лабораторного келиха.

Обсяг келиха – 120 мл.

Виробник: Glencairn Crystal Studio Ltd (Шотландія).

Переглянути всі варіанти келихів.

Якщо Вам необхідно відправити келихи Новою Поштою, напишіть в Коментарях, при оформленні.Даний келих використовується кращими винокурнями та лабораторіями виробництва віскі по всьому світу.

Glencairn Copita - 215 грн
КУПИТИ

Подарунковий набір

Цей набір повністю занурює одержувача в прекрасний світ віскі, даючи можливість спершу одразу спробувати, а після повністю дізнатися про нього, сумісно зі смачними цікавими закусками та стравами в ресторані з сомельє.

Він складається з:

– презентабельною коробки;
– семпла (40 мл) Craigellachie 14 Years Old Kokur, 52,1% – унікальний віскі, який був створений тільки для ресторану Whisky Corner;
– офіційного келиха для віскі Glencairn (175 мл);
– подарункового сертифіката (за бажанням) на суму 1000 грн для відвідування ресторану WHISKY CORNER.

Якщо Вам необхідно відправити набір Новою Поштою, вкажіть дане побажання в Коментарях, при оформленні замовлення.

Glencairn+відливант(семпл) - 980 грн
КУПИТИ
БРОНЮВАННЯ СТОЛУ