Клуб шанувальників віскі - Whisky Corner
Бронювання столу
En Ua Ru
Бронювання столу
Бронювання столу
ua

Всеукраїнський Клуб шанувальників віскі
О.Я. Савченка

WHISKY CORNER – штаб-квартира Всеукраїнського Клубу шанувальників віскі імені Олексія Яковича Савченка. Завдяки цій неймовірній людині в Україні більше дізналися про віскі, традиції та нюанси його виробництва, полюбили культуру віскі. Наш ресторан теж з’явився з легкої руки Олексія Яковича. Він надихнув нас мрією про власне місце для Клубу – Шотландський дім. Місце, де буде так приємно дегустувати віскі, відкривати для себе нові кулінарні задоволення, слухати волинщика, пройнятися духом і атмосферою Шотландії та просто добре провести час із друзями.

Сьогодні справу, розпочату батьком, продовжує Олексій Олексійович Савченко разом з дружиною Іриною Анатоліївною, а також члени Клубу та вся команда WHISKY CORNER.

Ще однією мрією Олексія Яковича Савченка було створення власного віскі. Це вдалося 2009 року! Клуб шанувальників віскі реалізував ідею першого українського ботлінгу та презентував спеціальний реліз Bruichladdich Super Heavily Peated – найдимніший віскі, який коли-небудь випускався під ім’ям Bruichladdich. Важлива частина нашої роботи – експерименти з витримки віскі в винних бочках.

Наш Клуб безпосередньо співпрацює з дистилеріями та незалежними ботлерами Шотландії, створюючи, в повному розумінні цього слова, унікальні релізи – їх вже 24 і вони доступні тільки в нашому ресторані та на міжнародних фестивалях.

           

Більш докладно про Клуб (членство, привілеї, правила і т.п.) Ви можете дізнатися на сайті:

www.whisky.org.ua

 

БРОНЮВАННЯ СТОЛУ