Fettercairn 22 Years Old Rare Stock Brandy / Red Livadiya IRA’s Cask, 49% - Whisky Corner
Бронювання столу
En Ua Ru
Бронювання столу
Бронювання столу
ua

Fettercairn 22 Years Old
Rare Stock Brandy / Red Livadiya IRA’s Cask, 49%

Цей віскі Ви можете продегустувати в нашому рестораніlogo ukrainian club final black&white

Оцінка Клубу шанувальників віскі

87 з 100

Країна:

Шотландія

Регіон:

Highlands

Частина регіону:

Eastern Highlands

Дистилерія:

Fettercairn

Марка (Бренд):

Fettercairn

Ботлер:

Ukrainian Whisky Connoisseurs Club

Вінтаж:

1997

Рік розливу:

2019

Міцність:

49

Бочкова міцкнсть:

yes

Однобочковой віскі:

yes
logo ukrainian club final black&white

Оцінка Клубу шанувальників віскі

87 з 100

Це унікальний віскі. Він був народжений на віскокурні Fettercairn, яка є однією з найстаріших у  Шотландії. Офіційно її історія починається з 1824 року, а засновником і власником віскокурні був Олександр Рамсей. Герб його роду – Єдиноріг – до сьогодні прикрашає і будівлю віскокурні, і  етикетки віскі. У 1830 році віскокурню купує сер Джон Гледстон, молодший син якого Уільям стає успішним політиком. Уільям Гледстон 4 рази був Прем`єр-міністром Великобританії та під час свого правління  прийняв закон, який знижував податки  на виробництво віскі.

Віскі Fettercairn 22 роки визрівав у бочці з-під бурбона, потім для довитримки його помістили в унікальну бочку Quarter Cask, де спочатку був коньяк, а потім – червоний портвейн, який відрізняється темно-гранатовим кольором і бархатистістю смаку. Звичайно для довитримки віскі використовується або бочка меншого розміру, або бочка, в якій був коньяк, або бочка з-під вина. У нашому випадку об’єднані  три фактори, здатні відточити смак віскі, наповнити його необхідними ароматами та нотками.

Взявши до рук бокал віскі Fettercairn після його перебування в чарівній бочці, вдихнувши його аромат і трохи пригубивши, відчуваєш, що доторкнувся до чогось прекрасного та піднесеного. А ще говорять, якщо довго дивитися в очі Єдинорогу, то можна побачити своє майбутнє…

Ваш відгук може бути першим

Залишити відгук

Віскі, рекомендований нашим Клубом

БРОНЮВАННЯ СТОЛУ