Ukrainian Whisky Connoisseurs Club Choice Aberlour 9 Years Old 1st Fill Oloroso, 56,3% - Whisky Corner
Бронювання столу
En Ua Ru
Бронювання столу
Бронювання столу
ua

Ukrainian Whisky Connoisseurs Club Choice Aberlour 9 Years Old
1st Fill Oloroso, 56,3%

Single Malt

Цей віскі Ви можете продегустувати в нашому рестораніlogo ukrainian club final black&white

Оцінка Клубу шанувальників віскі

86 з 100

Країна:

Шотландія

Регіон:

Speyside

Частина регіону:

Mountain Benrines

Дистилерія:

Aberlour

Марка (Бренд):

Aberlour

Ботлер:

Ukrainian Whisky Connoisseurs Club

Вінтаж:

2009

Рік розливу:

2018

Міцність:

56,3

Бочкова міцкнсть:

yes

Однобочковой віскі:

yes
logo ukrainian club final black&white

Оцінка Клубу шанувальників віскі

86 з 100

Що спільного у віскі та хересу – виробники обох напоїв вважають їх кращими в світі ліками і панацеєю від усіх хвороб.

Віскокурня Aberlour користується водою з джерела святого Дростана. За легендою, Дростан і його соратники використовували воду з цього джерела для хрещення місцевого населення та навернення його в християнство. Саме ж джерело відоме з часів друїдів і використовувалося ними для створення різного цілющого зілля та елексирів. Трохи пізніше, у XIII столітті Альфонсо X Мудрий наказав усім хворим і немічним лікуватися хересом. Ним навіть поїли коней, щоби надати бідним тваринам хоробрості і сили в бою.

Крім того, з віскі Aberlour херес поєднує ще й те, що історія та доля їхніх рідних містечок напряму пов`язана з напоями, виробленими там. Саме ці виробництва і забезпечують їх добробут і розвиток.

Є й відмінності. Так суворих шотландців надзвичайна любов до свого віскі спонукала рятувати з полум’я пожеж дорогоцінні бочки. А для пристрасних мешканців жителів Херес-де-ла-Фронтера любов до хересу злилася з коридою та фламенко, сміливістю Дон Кіхота й  відданістю Санчо Панси.

А ще віскі витримується в бочках з-під хересу, і нашими експертами серед запасів незалежного ботлера «Murray McDavid» була знайдена унікальна бочка віскі Aberlour, витриманого  протягом 9 років у бочках першого наповнення з-під сухого іспанського хересу Oloroso.

Результат такої витримки порадує вас своїми горіхово-пряними пахощами, потужним горіховим смаком, насиченим і тривалим післясмаком. Смакуючи цей віскі після вечері в якості дижестива, ви зможете поринути в казку та уявити море, хвилюючі пісні та пронизуючі серце звуки гітари.

В Іспанії є унікальний звичай присвячувати бочки з хересом тій чи іншій події, країні чи окремій людині. Ми вирішили присвятити цю бочку О.Я. Савченку.

Ваш відгук може бути першим

Залишити відгук

Віскі, рекомендований нашим Клубом

БРОНЮВАННЯ СТОЛУ