Ukrainian Whisky Connoisseurs Club’s Choice Allt-A-Bhainne 9 Years Old White Muscat Red Stone, 53,2% - Whisky Corner
Бронювання столу
En Ua Ru
Бронювання столу
Бронювання столу
ua

Ukrainian Whisky Connoisseurs Club’s Choice Allt-A-Bhainne 9 Years Old White Muscat Red Stone, 53,2%

Single Malt

Цей віскі Ви можете продегустувати в нашому рестораніlogo ukrainian club final black&white

Оцінка Клубу шанувальників віскі

88 з 100

Країна:

Шотландія

Регіон:

Speyside

Частина регіону:

Mountain Benrines

Дистилерія:

Allt-A-Bhainne

Марка (Бренд):

Allt-A-Bhainne

Ботлер:

Ukrainian Whisky Connoisseurs Club

Вінтаж:

2008

Рік розливу:

2018

Міцність:

53,2

Бочкова міцкнсть:

yes

Однобочковой віскі:

yes
logo ukrainian club final black&white

Оцінка Клубу шанувальників віскі

88 з 100

Дотримати віскі в бочках з-під різних вин – завжди цікавий і захоплюючий процес, але не завжди можна передбачити результат. Досліди за минулі роки дозволяють сказати: чим яскравішим та самобутнішим було вино в бочці, тим більше нюансів вона зможе передати віскі.

Наразі віскі побував у бочках з-під портвейнів, шардоне, марсали, сотерна різних виробників, але ніколи не набував нових якостей у бочках з-під вин, вироблених у Масандрі. Для такого досліду експертами Всеукраїнського Клубу шанувальників віскі та ресторану Whisky Corner було обрано бочку з-під Мускату білого червоного каменя. Важко вибрати кращу та цікавішу  бочку!

Мускат білий червоного каменя – чарівне сполучення слів, яке одразу нагадує тепле Чорне море, що накочується на пляж у Масандрі, білу м`якоть величезного соковитого персика, тримати який треба двома руками, і сік його, який стікає по пальцях, набережну в Ялті, аромат лавандового моря, відчуття радості та сонячності життя. А смак цього вина – дивовижний нектар, солодкий без нудотності, ароматний без нав`язливості, повний сонця та пристрасті, бажання пити  і пити його знову.

Цей мускат – вино величне та унікальне, яке стало королем мускатів. Виготовляється з винограду, який росте на вапняній скелі з червонуватим відтінком, названій Червоний Камінь, але тільки в той рік, коли він досягає потрібної солодкості. Букет вина яскравий, витончений, насичений, але в той же час ніжний, з тонами чайної троянди, персика та апельсина. Двічі його визнавали кращим вином світу! Англійський дегустатор і шанувальник вин доктор Тейчер сказав: «Панове! Вино

такої високої якості зневажливо пити сидячи…» Після цього вино оцінила й королева Єлизавета II, і Масандра кожний рік відправляла їй двохсотлітрову бочку Мускату.

Провівши 18 місяців у бочці з-під мускату, віскі, раніше легкий і делікатний, набув глибокої бурштинності стиглих виноградних ягід у кольорі, насиченого смаку з відтінками злегка прив`ялених сонцем фруктів і апельсинової цедри та тривалого післясмаку, налаштовує на спогади про тепле літо та мрії.

Ваш відгук може бути першим

Залишити відгук

Віскі, рекомендований нашим Клубом

БРОНЮВАННЯ СТОЛУ