Ukrainian Whisky Connoisseurs Club’s Choice Teaninich 14 Years Old, 54% - Whisky Corner
Бронювання столу
En Ua Ru
Бронювання столу
Бронювання столу
ua

Ukrainian Whisky Connoisseurs Club’s Choice Teaninich 14 Years Old, 54%

Single Malt

Цей віскі Ви можете продегустувати в нашому ресторані



Країна:

Шотландія

Регіон:

Highland

Частина регіону:

North Highland

Дистилерія:

Teaninich

Марка (Бренд):

Teaninich

Ботлер:

Ukrainian Whisky Connoisseurs Club

Вінтаж:

2005

Рік розливу:

Міцність:

54

Бочкова міцкнсть:

yes

Однобочковой віскі:

yes

Віскокурня Teaninich була побудована 1817 року, але вона неодноразово закривалася. Двічі, у 1899 та в 1970 роках, вона перебудовувалася. Виробництво віскі на ній знову почалося вже 1990 року.

Виробництво на віскокурні відрізняється двома моментами: помелом зерна та його затиркою.  Солод подрібнюється в борошно без оболонок зерен з допомогою молоткової (hammer mill) дробарки Asnong. Як тільки помел змішується з водою, затор пропускається через фільтр Meura 2001, після чого збирається сусло (wort). Потім у фільтр повторно додається вода і далі вже відбувається другий цикл затирки. Так повторюється тричі, поки бродильний чан (washback) не заповнюється. Зараз тільки ця віскокурня в Шотландії використовує таку технологію, яка, по-перше, дозволяє обладнанню зношуватися не так швидко, а по-друге, спирти виходять з перегонного кубу чистішими та якіснішими. Вони практично повністю використовуються для виготовлення блендів Johnnie Walker, односолодові релізи – це велика рідкість. На жаль…

Віскі Teaninich  – благородний напій, розкішний аромат якого ввібрав у себе пахощі чудових квітів, японського зеленого чаю та зацукрованих фруктів. Смак досить теплий, зігріваючий, але дуже легкий і приємний, як і тривалий післясмак, який супроводжується нотками прянощів і стиглих фруктів.

Ваш відгук може бути першим

Залишити відгук

Віскі, рекомендований нашим Клубом

БРОНЮВАННЯ СТОЛУ